24 Temmuz 2017 Pazartesi

Game of Thrones 7.Sezon 3.Bölüm İzle Türkçe Altyazılı (FRAGMAN)Dünya da ve ülkemizde milyonlarca izleyicisi olan Game of Thrones 7.sezon başladı.

Son günlerde herkesin dilinde yeni sezon başladı nidaları ile 7.sezon 2.bölümü de dün gece ekranlara geldi.Sıkı takipçileri 2.Bölümü izlediler hemen ardından 3.bölüm fragmanı da yayınlandı. 7.bölümden oluşacak 7.sezon bu sezonda büyük ses getirmeye ve ülkemizde en çok izlenen yabancı dizi olmaya devam edecek görünüyor.

Türkiye de hangi kanal veriyor? 
Game of Thrones’un 7. Sezonunu Nasıl İzlerim?

Game of Thrones’un 7. sezonu Amerika'yla aynı anda Digiturk’ten izleye biliyorsunuz. Game of Thrones’un tüm bölümlerini beIN CONNECT Uygulamalarından rahatlıkla izleye biliyorsunuz.

Game of Thrones'u her Pazartesi Amerika ile aynı anda beIN CONNECT web ve mobil uygulamalarında yer alan Canlı TV’deki beIN SERIES SCI-FI HD kanalında Türkçe alt yazılı olarak izeyebilirsiniz. Ayrıca Game of Thrones’u aynı akşam 22.00’de 2 NO’lu kanal beIN Series SCI-FI HD’de Türkçe alt yazı ve dublaj seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

7. sezonunun 3 bölüm fragmanı yayınlandı. Khaleesi kararlı yürüyüşüne devam ediyor. Game Of Thrones'un yeni bölümünde neler olacak? Khaleesi: “Yedi Krallık’ı yönetmek için doğdum ve bunu yapacağım!


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder