21 Ağustos 2017 Pazartesi

Shameless 8. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Shameless 8. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Dizinin müdavimleri heyecanla bekliyor.Peki Shameless 8. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Her sezonun beğeniyle izlenen ve ülkemizde en çok izlenen yabancı diziler arasında yer alan Shameless bilindiği gibi 8.sezon onayını almıştı.Şimdi izleyicinin en merak ettiği konu Shameless 8. Sezon Ne Zaman Başlayacak?. Milyonluk Resim olarak 8.sezon hakkında bilgiler verelim.
Shameless 8. Sezon Ne Zaman Başlayacak
Shameless 8. Sezon Ne Zaman Başlayacak
Shameless 8.Sezon Konusu

Frank hayat ile ölüm arasında sürekli gidip gelirken hala sarhoşluğunu dibine vurmaktadır. Bir ara kendine içki sınırı koyan frank bu sınırı yeni keşfettiği birasıyla bozma isteğindedir. Büyümüş bir Liam’ı izlediğimiz bu sezonda artık onunda Gallagher ailesine yakışır hareket etmesi pek de şaşırtmadı. Başı beladan kurtulmayan Carl ergenlik çağlarına girerken bir çok sıkıntıyı da bu sezon ailesinin başına açtı. Hepsinden bıkmış bir vaziyette kardeşlerine bakan Fiona’nın aşk hayatı ise bildiğiniz gibi berbat düzeyde. Geçen sezon işleri berbat eden Frank kızının evliliğine bir nevi engel oldu diyebiliriz.
Dizideki konu hiyerarşisini bozmayan dizi yaratıcıları John Wells ve Paul Abbott 7. sezonda da beklendildiği gibi güzel bir sezon geçirecek. Sezona erken başlayan yapım bu sene Aralık ayında final yapacak gibi gözükmekte. Herhangi bir gecikme yaşanmaz ise 18 Aralık 2016 tarihinde sezon finali yapacak olan dizi 8. sezon için hala onay almadı. Yakın tarihte alacağını düşündüğümüz onaydan sonra 3 ay gibi kısa bir süre sonra 8.sezonun yayınlanma tarihi belirlenecektir.
Dizi 5 Kasım 2017 tarihinde başlayacak.Takipçilerine duyurulur :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder