24 Ekim 2017 Salı

Stil Avcıları Melekler ve Yıldızlar Takımı Yarışmacıları Kimler?

Stil Avcıları Yarışmacıları, Melekler ve Yıldızlar Yarışmacıları Kimler?

Yakında fox tv ekranlarında stil yarışması başlıyor.İşte benin stilim,bugün ne giysem,bu tarz benim gibi moda ve stil programlarının çok izlendiğini düşünürsek fox'un bu işinin tutma olasılığının çok yüksek olduğunu görebiliriz.Yarışmacılardan henüz yayınlanan ilk tanıtıma göre bir kaç yarışmacıyı tanıyor olduğumuzu gördük.Ünlü simalarında yer aldığı ilk tanıtım epey ilgi çekmiş.Sosyal medya da konuşulan başlıklarda görmek mümkün.

Stil Avcıları Melekler ve Yıldızlar Takımı Yarışmacıları Kimler?
Stil Avcıları Melekler ve Yıldızlar Takımı Yarışmacıları Kimler?
Stil Avcıları jüri koltuğunda Uğurkan Erez, Hakan Akkaya ve Demet Şener oturuyor.Stil Avcıları Melekler takımı ünlü model Şebnem Schafer ve eski Türkiye güzeli Fatoş Seğmen gibi isimler melekler takımı adına yarışacak. Stil avcıları yıldızlar takımı  Göz6 ve survivor gibi yarışmalardan tanınan Berna Keklikler,bigbrother yarışması ile tanınan İdil Naz Kaluç gibi isimlerden oluşacak.Diğer yarışmacılar henüz netleşmedi.

Bakalım Stil Avcıları ekran dünyasında ses getirebilecek mi?
Dev bir malikane… Üç dev jüri… İki rakip takım… Stil için savaşan on genç kız… Her hafta yeni bir stil avcısı… Finalde muhteşem bir ödül… Ve her Cuma sahibini bekleyen bir çanta dolusu para…!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder